25.9 C
Skoki
niedziela, 28.06.2026

Rowerem wokół jez. Budziszewskiego

Zorganizowany 1 czerwca rajd rowerowy z okazji Dnia Dziecka był 2 z cyklu 4 rajdów organizowanych przez Burmistrza Miasta i Gminy Skoki w 2008 roku. Tym razem przy współudziale Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gimnazjum w Skokach w ramach ogólnokrajowej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł". W organizacji rajdu pomogło jak zwykle koło PTTK Nowe Miasto z Poznania.

Podniebne akrobacje uczestników rajdu z okazji Dnia Dziecka

VI już raz Burmistrz Tadeusz Kłos zorganizował z okazji Dnia Dziecka rajd rowerowy, w tym roku poszerzony o trasę pieszą nordic walking. Impreza miała swój finał w Antoniewie na terenie stadionu Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Antoniewie.

Zapraszamy 50 + na spacer

„W zdrowym ciele zdrowy duch”, to hasło 11. edycji projektu skierowanego do mieszkańców gminy Skoki w wieku 50 +.

Po rowerze książka

8 Edycja Rajdu Bibliotekarza zorganizowana przez Bibliotekę Publiczną w Skokach przyciągnęła w słoneczną sobotę 13 maja ponad 50 cyklistów małych i dużych....

OBÓZ WĘDROWNY 2009 Koła PTTK Skoki Góry Bardzkie, Sowie, Stołowe

Po raz kolejny turyści ze szkockiego koła PTTK w Skokach wyruszyli w góry na obóz wędrowny. Tym razem trasa wędrówki wiodła poprzez Gór Bardzkie, Sowie i Stołowe. Kiedy rankiem 10 lipca wysiedliśmy na dworcu kolejowym w Kłodzku przywitało nas przygrzewające słoneczko, jednak idąc przez miasto widzieliśmy worki z piaskiem ułożone wokół domów i zacieki na murach świadczące o niedawnej powodzi.

Rower zamiast samochodu

23 września odbył się kolejny już rok z rzędu w gminie Skoki, ale pierwszy przy współpracy miasta Wągrowca Skocko - Wągrowiecki Rajd...

II Rajd rowerowy „WĄGROWIECKA 100”

Po raz II PTTK Wągrowiec zorganizował rajd na dystansie powyżej 100 km. W tym roku do organizacji II 100 dołączyła Gmina Skoki, która gościła uczestników rajdu na mecie w Potrzanowie.

9. raz z mapą w ręku i rowerem

Kakulin w tym roku stał się startem i metą 9 Rowerowego Rajdu na Orientację, który odbył się 28 maja w gminie Skoki. Na...

Gmina Skoki na antenie Kalejdoskopu Wielkopolski TVP Poznań

W kolejnym odcinku Kalejdoskopu Wielkopolski zaprosimy Państwa do Puszczy Zielonka, gdzie w Rościnnie koło Skoków ponad stu piechurów rozpoczęło sezon nordic walking. Nim jednak uczestnicy imprezy ruszyli w trasę, instruktorzy przeprowadzili kurs prawidłowego chodzenia z kijkami. Fachowcy zwracali uwagę m.in. na postawę i sposób używania kijów.

Sucha nogą do „Puszczy Zielonka”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszej gminy, jak i turystów gmina wykonała 66m kładkę pieszo-rowerową nad zabagnionym odcinkiem szlaku turystycznego przebiegającego obok jez. Karolewskiego na terenie naszej gminy.

Nasza strona korzysta z „ciasteczek”. Odwiedź naszą stronę polityki prywatności aby dowiedzieć się więcej o ciasteczkach oraz jak z nich korzystamy.
Website Security Test
Przejdź do treści