Pierwsza sobota lipca, zapisała się już na stałe w kalendarzu jako data Tęczowego Rajdu Rowerowego jaki organizuje Stowarzyszenie Edukacyjne TĘCZA z Jabłkowa. Stałe są też start i meta, czyli szkoła podstawowa w Rejowcu.  

Dopisały, zarówno pogoda jak i frekwencja zapisanych uczestników. W tym roku nieco skrócono trasę, aby zachęcić więcej dzieci i rodziców i to się udało. Razem na trasie pętli z i do Rejowca przejechaliśmy drogami Puszczy Zielonki 20km.

Na mecie czekały chłodnik oraz ciasto drożdżowe oraz loteria turystyczno – rowerowych upominków dla zgłoszonych w terminie uczestników.

Przebieg rajdu oraz nastroje uczestników najlepiej oddają piękne zdjęcia Tomasza Szwajkowskiego.

Na kolejną udaną imprezę złożyła się praca wielu ludzi, pracowników TĘCZY ze Sławką Kędziorą i Asią Tomaczak oraz Piotrem Wiśniewskiem na czele. Bardzo duże podziękowanie należą się także wszystkim osobom, które dbały o bezpieczeństwo na trasie.

Dzięki i do zobaczenia na rowerowych szlakach.

Galeria zdjęć z Rajdu autorstwa Tomasz Szwajkowskiego: