Pierwsze podium w hali dla Łukasza Nowaka

W dniach 16 – 17 luty br. w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale miały miejsce Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce. Bardzo dobrze zaprezentował się mieszkaniec Skoków, olimpijczyk z Londynu Łukasz Nowak zdobywając brązowy medal w chodzie na 5000 m w czasie nowego rekordu życiowego 19:18,66. (poprawa o ok. 26 sek.)
Na rower zawsze jest dobra pora
Jacek Mania – Kulinarna Duma Gminy Skoki
Zima z Pasją 3 – Magiczne Ferie
Trzeci spacer z kijkami i historią w tle do Budziszewka
Zwrot podatku akcyzowego – nabór wniosków od 2 lutego 2026 roku
Od „Harfy” przez „Syrenę” do „BiblioMuzy”
Zajęcia tenisa stołowego dla dzieci








Unia Europejska



















