
Po raz kolejny mieszkańcy naszej gminy ale i nie tylko mogli wziąć udział w rajdzie rowerowym zorganizowanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Skoki. Tym razem ścieżka prowadziła w innym kierunku (ostatni rajd był do Budziszewic). Rowerzyści grupą ok. 40 osób wyruszyli z rynku w Skokach żegnani przez Burmistrza Tadeusza Kłosa i kierując się ulicami miasta przez Rejowiec, Stawiany i Pawłowo Skockie wyjechali poza gminę do Dąbrówki Kościelnej gdzie znajdowała się meta rajdu, a mianowicie w Gospodarstwie Agroturystycznym RANCZO W DOLINIE Hanny Sudoł.
Komunikat meteorologiczny – przymrozki
Nowa sieć światłowodowa już działa

Oddajemy w Państwa ręce lutowy numer Wiadomości Skockich, a w nim min:
- Relacje z wydarzeń,
- Wiadomości szkolne,
- Wiadomości kulturalne,
- Informacja z działalności Burmistrza i Rady Miejskiej Gminy Skoki,
- Informacje o przetargach,
- Zaproszenia do imprezy sportowo – kulturalne,
- I wiele innych cennych informacji.








Unia Europejska



















