Działania na rzecz bezpieczeństwa w gminie Skoki
Dofinansowanie do drogi w Kakulinie
Spotkanie Bożonarodzeniowe w Bibliotece

Katolicki zwyczaj spotykania się w gronie rodzinnym przy wigilijnym stole, połączony z łamaniem się opłatkiem i śpiewaniem kolęd, znany jest już od wieków. Nasi rodacy upowszechniają takie spotkania na całym świecie. Coraz częściej, już nie tylko w wigilijny wieczór, ale i przez cały grudzień i styczeń odbywają się spotkania w szkołach, miejscach pracy, w organizacjach i stowarzyszeniach, w trakcie których uczestnicy dzieląc się opłatkiem składają sobie życzenia. Zawsze towarzyszy im miła, sympatyczna, świąteczna atmosfera i ogólna życzliwość.
Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w Kole PZW nr 120 w Skokach
Początek roku to czas rozliczeń działalności w roku minionym, podobnie rzecz miała się w gronie skockich wędkarzy, zebrali się oni w niedzielny poranek, 8 lutego aby podsumować miniony 2008 rok, wybrać nowe władze Koła i przedyskutować plan pracy na obecny rok.
Będzie nowy chodnik na ul. Wągrowieckiej
Pamiętając o Bohaterach – Akcja Urzędu Miasta i Gminy w Skokach
Skoczanie biegają na potęgę – tym razem podbili Poznań
Gmina Skoki w partnerstwie z Wielkopolskim Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe z Poznania realizuje projekt pn.: „Umiem pływać”, w ramach którego 84 uczniów klas III szkoły podstawowej w Skokach, w okresie od kwietnia do czerwca 2014 r., bierze udział w 10 dwugodzinnych lekcjach pływania.








Unia Europejska

















