Zebranie sprawozdawcze OSP Skoki

W roku 2006 postawiono dwa nowe witacze na wjeździe na teren gminy Skoki przy pasie drogowym drogi wojewódzkiej nr 196. Zostały one postawione na wjeździe od strony Poznania i Wągrowca.
Piknik Naukowy – laboratorium wiedzy
OSP w Skokach informuje – Słonecznie ale niebezpiecznie!!!
60. Jubileusz państwa Radomskich
1 Przegląd Piosenki Optymistycznej
Doświetlenie przejść dla pieszych w Skokach








Unia Europejska



















