WEŁNA na boiskach V Ligi – ciąg dalszy
Koncert Noworoczny 2012 – Koncert, na który warto było czekać

Po ubiegłorocznym koncercie noworocznym w Skokach wydawało się wielu z jego uczestników, że niczym już nas miejscowa książnica zaskoczyć i zachwycić nie może.
Kolejny jednak raz animatorki kultury udowodniły, że są specjalistkami od rzeczy niemożliwych. Bo czyż można się było spodziewać, że w sobotni wieczór 14 stycznia będziemy świadkami prawdziwego wydarzenia artystycznego, które będzie nie tylko kolejnym koncertem noworocznym ale koncertem mistrzów i to aż dziewięciu?
Ferie z zabawą i… nauką z Biblioteką
Pasowanie 110 pierwszoklasistów w skockiej podstawówce
Mali Skoccy Podróżnicy – odsłona V KOLUMBIA

Zaczęło się w mroźnym styczniu od spotkania w gorącej Afryce, a skończyło w maju w równie gorącej Kolumbii. Przez ten czas dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym miały okazję odwiedzić pięć najciekawszych zakątków świata.
Ostatnim z cyklu miejscem był kraj Ameryki Południowej przedstawiony 23 maja pt.: „Kolumbia – czyli jak złapać byka za ogon” oraz 24 maja pt.: ”Kolumbia – tam gdzie kawa rośnie w ogrodzie”.
Ukraińska sztuka ludowa na skockiej ziemi.

Na zaproszenie Samorządu i Gimnazjum w Skokach z trzydniową wizytą w Skokach pod koniec marca przebywały cztery panie, nauczycielki i artystki z miejscowości Biała Cerkiew na Ukrainie, na co dzień pracujące w Domu Kultury „Słonecznik”, gdzie uczą dzieci i młodzież zarówno ukraińskiej sztuki ludowej jak i różnych technik artystycznych.
Zamknięcie przejazdu kolejowo-drogowego
Skoki doczekały się Stacji Kontroli Pojazdów

Powód do radości Skoczanie, a zwłaszcza posiadacze pojazdów mechanicznych zyskali z początkiem stycznia tego roku. Bo oto w Skokach otworzono nowo wybudowaną Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, tj. punkt usługowy jakiego od kilku lat zazdrościliśmy mieszkańcom sąsiednich gmin.








Unia Europejska



















