Komisariat Policji w Skokach wraz z OPS w Skokach będą pełnić dyżury w ramach akcji „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

Od dnia 21 – 27.02.2022 r odbędzie się coroczna akcja pn. ” Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem „.

Celem akcji jest udzielenie mieszkańcom Wielkopolski (w tym przypadku Miasta i Gminy Skoki) informacji, pomocy w zakresie postępowania w przypadku gdyby stali się ofiarami przestępstwa. Akcja ta bezpośrednio związana jest z obchodzonym w dniu 22 lutego Międzynarodowym Dniem Ofiar Przestępstw. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom mieszkańców Komisariat Policji w Skokach wraz z OPS w Skokach postanowili przyłączyć się do akcji..   

W dniach 23 i 24.02.2022 r w godzinach od 9.00 – 11.00, w świetlicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Skokach , przy ul. W. Ciastowicza 11, pracownicy OPS oraz dzielnicowy asp. sztab. Sławomir Słoma, będą pełnić dyżur, podczas którego będą do dyspozycji potrzebujących wsparcia mieszkańców. 

podkom. Kamila Kamińska 
Komendant Komisariatu Policji 
w Skokach