9 października w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Warcabach.

W kategorii Juniorzy do lat 12 Mistrzem Powiatu został Klaudiusz Balcer, 2 miejsce zajęła Amelia Załęska, 3 miejsce zajęła Adela Balcer, 4 zajął Kamil Laube, 7 miejsce zajęła Kornelia Balcer, a 9 była Jowita Balcer.

W kategorii Junior 13-18 lat Mistrzem Powiatu został Dawid Laube, 2 miejsce zajęła Anastazja Balcer, a 3 miejsce przypadło Mikołajowi Załęskiemu.

W kategorii Kobiet 2 miejsce zajęła Żaneta Balcer, 3 była Magdalena Załęska, a 4 Katarzyna Laube.

W Klasyfikacji Seniorów 3 miejsce zajął Mateusz Tyll, 6 miejsce wywalczył Mirosław Piechocki, a 8 miejsce przypadło Krzysztofowi Balcerowi.

Drużyna naszych mieszkańców na zwodach liczyła 15 graczy.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci oraz Mirosławowi Piechockiemu za zaangażowanie w organizację skockiej drużyny.