O tym, że Gmina Skoki to piękny i urokliwy zakątek ziemi w naszym kraju wiedzą wszyscy Skoczanie. Szczególnie miło nam kiedy nasze tereny wybierają do życia bądź relaksu sławni ludzie.

Pewnie większość z nas wie, że działki rekreacyjne na naszym terenie mają od dawna takie znamienitości jak: światowej sławy założycielka i dyrygentka orkiestry Amadeus Agnieszka Duczmal, czy aktor, powszechnie znany jako Rysio z serialu „Klan” Piotr Cyrwus. Na swoje docelowe miejsce zamieszkania Skoki wybrał kilka lat temu także Aleksander Wojciechowski z żoną Haliną, trener czwórki podwójnej mężczyzn w wioślarstwie, zdobywców złotego medalu olimpijskiego w Pekinie w 2008 roku i czterokrotnego mistrzostwa świata.

Miło nam, że naszą gminę wybierają kolejne znamienitości, aparat wypatrzył w skockim Urzędzie panią Katarzynę Bujakiewicz, aktorkę znaną wszystkim z roli siostry Marty w serialu „Na dobre i na złe”. Pani Kasia od dwóch lat posiada działkę rekreacyjną w naszej gminie i jak przyznaje wybrała Skoki bo są tu świetne warunki do uprawiania wyczynowej turystyki rowerowej, którą bardzo lubi. Nasza gmina bardzo się pani Kasi podoba i pozdrawia wszystkich internautów.