Dziś o godzinie 15 rozpocznie się I sesja Rady Miejskiej Gminy Skoki VIII kadencji, którą możecie Państwo śledzić na żywo.
Drodzy Państwo transmisja obrad Rady Miejskiej Gminy Skoki jest wypełnieniem obowiązku ustawowego jaki mają wszystkie samorządy w naszym kraju.
Gmina Skoki dostosowała się do tego wymogu i zakupiła odpowiedni sprzęt, który jest przystosowany do sali Urzędu na I piętrze, gdzie zwykle odbywają się sesje.
Z uwagi na to, iż I sesja ma swój specyficzny wymiar, będzie się odbywać z udziałem szerszej widowni niż to zazwyczaj bywa, obrady zostały przeniesione w dniu dzisiejszym do dużej sali na II piętrze. Materiał filmowy jaki dziś Państwo zobaczą będzie rejestrowany za pomocą innej zastępczej kamery. Docelowo materiał z obrad Rady Miejskiej Gminy Skoki będzie transmitowany za pomocą profesjonalnie do tego celu zakupionego systemu.