7 grudnia w hali widowiskowo-sportowej w Skokach rozegrano III Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki. W turnieju wzięło udział 10 drużyn, które poprzez losowanie zostały podzielone na dwie grupy A i B. W każdej grupie doszło do 10 spotkań na zasadzie „każdy z każdym” , po podsumowaniu wyników w poszczególnych grupach, rozegrano mecze wg zasady: 5 z 5, 4 z 4, 3 z 3, 2 z 2 oraz mecz finałowy pomiędzy zwycięzcami w grupie A i B. Ostatnie rozgrywki przyniosły wiele emocji- walka o miejsce na podium była niezwykle zacięta i wyrównana ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

– I miejsce: Ochotnicza Straż Pożarna Potrzanowo

-II miejsce: Komisariat Policji w Skokach

– III miejsce: Przedszkole Samorządowe im. Kubusia Puchatka w Skokach

– IV miejsce: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Antoniewie

– V miejsce: P.P.H Lemar z Potrzanowa

– VI miejsce: Urząd Miasta i Gminy w Skokach

– VII miejsce: Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skokach

– VIII miejsce: Zakład tapicerski Kryspin Graczyk z Łosińca

– IX miejsce: Stowarzyszenie Edukacyjne Tęcza z Jabłkowa

– X miejsce: Ochotnicza Straż Pożarna Skoki

Wszystkie drużyny z rąk Burmistrza otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary za udział w Turnieju, za zajęcie miejsca na podium drużyny otrzymały kolejno brązowy, srebrny oraz złoty puchar.  Serdecznie dziękujemy drużynom oraz kibicom za udział w Turnieju i zapraszamy do kolejnych rozgrywek!