W sobotę 7 stycznia 2023 w hali widowiskowo – sportowej w Skokach odbyła się pierwsza edycja Turnieju Noworocznego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki.

Jak poinformował Marcin Reszelski, organizator turnieju, w rywalizacji wzięło udział 20 drużyn z naszego województwa, choć chętnych było dużo więcej. Przygotowania trwały już od grudnia, ponieważ przełom roku jest niestety ciężkim okresem do organizacji czegokolwiek i zakupu wielu potrzebnych elementów składowych.

Zawiodła jedynie jedna z firm kurierskich, która przetrzymała w swoich magazynach puchary zamówione w grudniu i wysłane przez producenta. Za ratunek ruszyła Firma PODIUM Trofea Sportowe Gadżety Reklamowe, która stanęła na wysokości zadania, wykonała puchary i medale już po godzinach swojej pracy. Na pochwały zasługują panowie z obsługo hali sportowej, którzy pomagali i byli wyrozumiali na każdym etapie organizacji i przebiegu turnieju.

Do współpracy przy turnieju włączyło się kilka osób i instytucji: Miasto i Gmina Skoki i burmistrz Tadeusz Kłos, Siemion Skoki, Jem.zdrowie – Twój Najlepszy Rezultat!, Arkadiusz Andraka, Reszelski Foto, Po Godzinach Art Marcin Reszelski, Karolina Stefaniak, Kamila Fredrych, Henryk Szwankowski, Agnieszka Reszelska, Michał Szawuła, Dominik Skrocki

Wielkie podziękowania dla wszystkich.

Zwycięzcami turnieju została drużyna Zmarnowane Talenty wyprzedzając Koptrans i NOG BUD. 4 miejsce wywalczyła drużyna Raksa Biedrusko. MVP turnieju przyznano  Krystianowi Tarnowskiemu (Koptrans), królem strzelców został Gracjan Wysocki (Zmarnowane Talenty), a miano „Najlepszego Bramkarza” wywalczył Bartosz Hermann (NOG BUD).

Pamiątkową statuetkę, medal, tort i gadżety otrzymał sędzia Grzegorz Blaszke, który samodzielnie sędziował cały turniej.

Podczas turnieju wprowadzono opłatę za żółte i czerwone kartki, a cała kwota zostanie przekazana na cel charytatywny.

Podczas imprezy można było zjeść drożdżówki i napić się kawy lub herbaty. W holu hali można było skorzystać z porad zdrowego odżywiania, zmierzyć nawodnienie organizmu, sprawdzić BMI i wiele innych pomiarów, dzięki chłopakom z Jem Zdrowie Adamowi M. Sośnie i Jerzemu Tomczakowi. Medialnie turniejowi służyli: Wasze Radio FM, wągrowiecnaszeiasto.pl, Portal WRC

Do zobaczenia przy kolejnych imprezach.

Zdjęcia z turnieju Kacper Reszelski