Rekordowa liczba uczestników, bo 34 wędkarzy, w tym 10 w grupie juniorów rywalizowało 10 czerwca o tytuł Mistrza Koła. Zawody odbyły się nad jeziorem Rogozińskim, a ich organizatorem był Zarząd Koła Wędkarskiego nr 120 w Skokach.

Po zakończeniu i podsumowaniu rezultatów połowów okazało się, że bohaterem dnia i Mistrzem Koła został Leszek Stoiński legitymujący się 5,34 kg złowionych ryb. Drugie miejsce z 5,16 kg w siatce zajął Robert Chelwing a trzecie z 4,64 kg ryb Jacek Dudek.

W prowadzonej równolegle klasyfikacji juniorów tryumfowała Julia Dziabas chlubiąca się złowieniem 1,94 kg ryb. Drugie miejsce, z 1,60 kg ryb zdobyła Julia Konrad, a trzecie miejsce z 1,44 kg ryb Amelia Radzińska. Brawo dziewczęta! Osiągnęliście wyniki lepsze od niejednego spośród seniorów – doświadczonych wędkarzy. Przy waszym zamiłowaniu i zdolnościach skockie wędkarstwo nie zaginie.

Zdobywcy 3 pierwszych miejsc w Kategorii seniorów uhonorowani zostali ufundowanymi przez Zarząd Koła Pucharami Pamiątkowymi, a zwycięzcy juniorzy otrzymali w nagrodę sprzęt wędkarski a Mistrzyni Koła w Kategorii Juniorów również Puchar Pamiątkowy.

Prowadzoną punktację na największą złowioną rybę wygrał Roman Stoiński i  ten jego sukces upamiętnia wręczona mu statuetka pamiątkowa.    

 Uroczystości nad jeziorem Rogozińskim wykorzystano też do uhonorowania Pucharami Pamiątkowymi zwycięzców wyprawy na dorsze do Kołobrzegu w dniu 27 kwietnia.

Wędkarskie spotkanie 10 czerwca zakończyło się przy kiełbasce z grilla obsługiwanego przez Jarosława Klewenhagena.