Zmieniajmy nawyki, bądźmy bardziej eko

Dnia 4 marca 2011r. sala OSP w Skokach, stała się miejscem zabawy karnawałowej. Zaproszono dzieci i młodzież niepełnosprawną z rodzicami i opiekunami.
Pomysłodawcą balu karnawałowego była pani Małgorzata Wojciechowska pracownik socjalny Ośrodka Pomocy Społecznej w Skokach. Organizatorami balu był Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Wesołe Misie”.
Poznańscy przewodnicy PTTK z wycieczką w Skokach

W dniach 8-12 styczna 2007 we wsi Potrzanowo i Budziszewice odbyły się darmowe szkolenia w ramach Projektu "www.interwies.pl - Internet dla Twojej wsi. Wykorzystaj wiedzę dostępną w Internecie" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 2.3 Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa.
Dotacje dla Policji oraz Straży Pożarnej w 2022








Unia Europejska



















