W ramach programu tegorocznych Dni Miasta i Gminy Skoki, Kurkowe Bractwo Strzeleckie zorganizowało Wiatrówkowe Zawody Strzeleckie.

Zawody obejmowały:

Turniej Otwarty – Open, w którym po zaciekłym boju triumfował Ryszard Cibail. II miejsce zdobył Łukasz Kłosowski, a III Grzegorz Samol.

Turniej Młodych Strzelców. Tutaj I miejsce wywalczył Adam Frąckowiak. Na II miejscu uplasował się Kasper Grzegorzewski, a na III Jakub Szewczyński.

Turniej o „Tarcze Burmistrza”. Zwycięzcą tego Turnieju i zdobywcą „Tarczy” został Mariusz Nowicki. II miejsce zajęła Joanna Szymocha, a III miejsce Mirosław Szymocha.

Dodatkową atrakcją Zawodów stało się losowanie wśród ich uczestników 2 rowerów., których szczęśliwymi właścicielami zostali Adam Frąckowiak i Joanna Szymocha.

Oprócz strzelania w w/w kategoriach Kurkowe Bractwo Strzeleckie przeprowadziło strzelanie drużynowe dla zespołów reprezentujących zakłady uczestniczące w I Turnieju Zakładów Pracy. Wyniki tego strzelania liczyły się w ogólnej punktacji drużynowej Turnieju Zakładów.

Wszystkie nagrody oferowane w Zawodach zostały ufundowane przez Samorząd Gminy Skoki.

Więcej zdjęć z Zawodów przy artykule z 22. Dni Miasta i Gminy Skoki.