
Już po raz ósmy hala skockiego gimnazjum stała się miejscem Jarmarku Bożonarodzeniowego. W niedzielne popołudnie 15 grudnia 2013 społeczność Gimnazjum nr1 im. Polskich Olimpijczyków w Skokach zaprosiła mieszkańców gminy Skoki do udziału w imprezie integrującej pokolenia. Wykorzystując czas przedświątecznych przygotowań staraliśmy się stworzyć atmosferę, która pozwoliła na wspólne przeżywanie radości z oczekiwania na te najpiękniejsze z wszystkich świąt – Święta Bożego Narodzenia.
12 Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych
Zebranie wyborcze Gminnej Rady Seniorów w Gminie Skoki
Fundusz sołecki na 2026 rok – nowe możliwości dla sołectw w gminie Skoki
Prace nad strategią rozwoju trwają
Koła PZW na terenie Gminy Skoki
Na terenie Gminy Skoki działają dwa koła wędkarskie
Młodzież z świetlicy terapeutycznej w Ustroniu Morskim
Młodzież uczestnicząca w zajęciach świetlicy terapeutycznej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Skokach przebywała w dniach od 19.05.2008r. do 21.05.2008r. w Ustroniu Morskim. Wspaniała pogoda pozwoliła opiekunom na pełną realizację programu wycieczki. Oprócz pieszych spacerów brzegiem morza był czas na atrakcje w Kołobrzegu: zwiedzanie portu, latarni morskiej oraz mola. Opiekę nad młodzieżą sprawowały: Danuta Urbanowicz i Małgorzata Wojciechowska. Kolejna wycieczka za rok. Wszystkim, którzy przyczynili się do wyjazdu młodzieży dziękujemy.
Piknik rodzinny na placu zabaw przy ulicy Polnej
W sobotnie popołudnie 19 lipca na placu zabaw spotkali się najmłodsi i starsi aby wspólnie się bawić. W czasie pikniku nie zabrakło zabaw i konkursów dla dzieci i młodzieży, które prowadził Pan Piotr Wiśniewski, a dla starszych od godziny 20:00 trwała zabawę taneczną pt. „Skocka Betonka".








Unia Europejska

















