Ponownie najlepsi w Wielkopolsce
KGW w Łosińcu świętuje drugie urodziny
Konkursy na dyrektorów placówek oświatowych ogłoszone
Ponad milion złotych dla Gminy Skoki na zabytki
Uroczyste obchody XX-lecia Samorządu Gminy Skoki

27 maja 2010 roku odbyła XLV Uroczysta Sesja Rady Miejskiej Gminy Skoki poświęcona Jubileuszowi XX dwudziestolecia Samorządu Gminy Skoki. W sesji w charakterze gości udział wzięli: radni Rady Miejskiej z kadencji od 1990 do 2006 r., sołtysi pełniący swe funkcje od roku 1991 do chwili obecnej oraz kierownicy jednostek organizacyjnych gminy i przedstawiciele działających na terenie gminy organizacji i stowarzyszeń.
Na uroczystość do Glinna w dniu 31 maja zaproszeni zostali wszyscy mieszkańcy naszego sołectwa „Glinno, Antoniewo Górne i Niedarzyn". Mieszkańcy przybyli całymi rodzinami na boisko sportowe. Rada Sołecka zadbała, aby w tym dniu niczego nie zabrakło. Był tort okolicznościowy, słodycze, placki i lody.
Projekt „Piechur – Pieszo przez wszystkie puszcze Polski”

To pierwszy taki projekt w Polsce, którego głównym celem jest promocja dzikich terenów poprzez pokonanie pieszo wszystkich puszczy w Naszym Kraju. Projekt ma na celu również zachęcanie ludzi do spędzania czasu w podobnej formie na łonie natury. Całość przewidywanej do pokonania trasy na obszarach 24 puszcz w Polsce to ok. 1600 km. Realizacja projektu rozpoczęła się w maju 2014 roku, do tej pory pokonano Puszczę Białowieską, Notecką, oraz Puszczę Zielonka.








Unia Europejska


















