Jednogłośne TAK dla Burmistrza
Skoki członkiem Rady Aglomeracji Poznańskiej
W dniu 28 listopada 2008 r., na wniosek Burmistrza Tadeusza Kłosa, Gmina Skoki przyjęta została do Rady Aglomeracji Poznańskiej. W maju 2007 roku gminy powiatu poznańskiego, Miasto Poznań i Powiat Poznań, podpisały porozumienie o utworzeniu Rady Aglomeracji Poznańskiej i współpracy w zakresie wspierania inicjatyw gospodarczych, działania na rzecz gospodarki komunalnej, transportu zbiorowego, edukacji, polityki przestrzennej oraz turystyki i ekologii.
Trochę historii – wspomnienie o Marii Tutak
Podniebne akrobacje uczestników rajdu z okazji Dnia Dziecka

VI już raz Burmistrz Tadeusz Kłos zorganizował z okazji Dnia Dziecka rajd rowerowy, w tym roku poszerzony o trasę pieszą nordic walking. Impreza miała swój finał w Antoniewie na terenie stadionu Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Antoniewie.
Z kartą płatniczą do Urzędu zapraszamy
Skoczanie biegają na potęgę – tym razem podbili Poznań
Regionalny konkurs kulinarny „Smak Pyry 2024”
Prace remontowe na drogach gminnych w 2022
Rybacka i wędkarska brać sprzątała jeziora

Tradycyjnie już na początku sezonu brzegi jez. Rościńskiego od wielu lat sprzątają wędkarze z Koła PZW Nr 120 w Skokach. 21 kwietnia, czyli tydzień wcześniej do akcji sprzatania jezior włączyło się poraz drugi Gospodarstwo Rybacie w Skokach pod przewodnictwem pana Roberta Kowalewskiego.








Unia Europejska


















