OSP w Skokach informuje- Z POŚLIZGU W DRZEWO!!!
Harcerze ze Skoków nad morzem, czyli słów kilka o obozie w Jarosławcu 2013

Jak ktoś by się spytał, dokąd pojechać na obóz? Otrzymałby odpowiedź do Jarosławca na stanicę hufca ZHP Sławno „Leśna Polana”. Na następne pytanie, dlaczego? Odpowiedź nie była by już tak oczywista. Jest, bowiem w tym miejscu i przebywających tam ludziach jakiś czar, jakaś magia, która od wielu lat na przełomie lipca i sierpnia każe nam pakować bagaże i ruszać właśnie tam.
24 Finał WOŚP w Gminie Skoki – 2016

Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia jest czasem kiedy wiele organizacji spotyka się na tradycyjnym opłatku, podobnie zrobili członkowie Fan Clubu Lecha Poznań działającego na terenie naszej Gminy. Podsumowująco wigilijne spotkanie zorganizowano w dniu 16 grudnia, które dzięki uprzejmości pana Mariana Deminiaka odbyło się przy ul. Zamkowej w Skokach.








Unia Europejska



















