Wielkanocny Turniej Halowej Piłki Nożnej we Wronkach

W sobotę 24.03.2007r. odbył się turniej, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy „HERBERTUS” z Wronek. Turniej był rozegrany w kategorii chłopców z rocznika 92 i 93, wzięło w nim udział 6 drużyn w tym UKS „Skoczek” ze Skoków.
Bezpłatna zbiórka folii rolniczej
Warsztaty równościowe dla kobiet
„Skockie Betlejem” – Wigilia dla Seniorów

21-ego grudnia skoccy seniorzy po raz kolejny mięli okazję uczestniczyć w wigilii organizowanej przez Bibliotekę Publiczną, jednak już po wejściu do sali na piętrze wiedzieli, że tegoroczne spotkanie będzie niezapomniane.
Trwają prace w budynku byłego dworca PKP w Sławie Wielkopolskiej
Pierwsza dama polskiej piosenki śpiewała w Skokach

Nie wiem czy ktoś z nas, kiedyś choćby sobie zamarzył, że będzie mógł na żywo, u nas, w Skokach zobaczyć i posłuchać takiej miary piosenkarki, jak Irena Santor. Jakiś czas temu usłyszeliśmy, że żegna się z estradą. Wiadomość ta chyba zasmuciła całą Polskę. Na szczęście pani Irena nie wycofała się całkowicie ze śpiewania. Powstawały płyty. Najnowsza, zatytułowana „Kręci mnie ten świat” ukazała się 15 listopada 2010 roku.








Unia Europejska



















