Robert Tyll zwycięzcą turnieju warcabowego

W Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu rozegrano 17 marca Turniej Warcabowy „Wiosna”.W zawodach udział wzięło 21.zawodników, w tym 12.z gminy Skoki.

Skoczanie z pamiątkowymi dyplomami przed budynkiem MDK w Wągrowcu

Miano zwycięzcy przypadło mieszkającemu w Kakulinie Robertowi Tyllowi. To nie jedyny sukces naszych zawodników. W kategorii do lat 18 zwyciężyła Anastazja Balcer ze Szczodrochowa przed Mikołajem Załęskim ze Skoków i Dawidem Laube ze Skoków.

W kategorii do lat 12 zwyciężyła Amelia Załęska ze Skoków przed Kamilem Laube ze Skoków i Klaudiuszem Balcerem ze Szczodrochowa. 

W kategorii kobiet wygrała Aleksandra Tyll z Kakulina przed Anastazją Balcer ze Szczodrochowa i Magdalena Załęską ze Skoków. Katarzyna Laube ze Skoków uplasowała się na 6.miejscu. W kategorii seniorów Mirosław Piechocki zajął 12 miejsce. 


Leszek Szymański trzeci w turnieju szachowym 

W Miejskim Domu Kultury rozegrano 26 marca Turniej Szachowy „Wiosna”. 

Skoczanie z pamiątkowymi dyplomami przed budynkiem MDK w Wągrowcu

W zawodach udział wzięło 27 zawodników, w tym ośmiu z gminy Skoki. W turnieju kobiet Zuzanna Witt z Potrzanowa zajęła 2. miejsce, a w turnieju juniorów do lat 12 Konrad Witt z Potrzanowa zajął 5. miejsce. W turnieju juniorów (13-18 lat) Dawid Laube ze Skoków zajął 2.miejsce. W turnieju seniorów trzeci był Leszek Szymański ze Skoków, a ósmy Mirosław Piechocki ze Skoków. 10.miejsce zajął Mateusz Tyll z Kakulina, a 13.był Dawid Laube ze Skoków. Patryk Szymkowiak z Kakulina został sklasyfikowany na 19.miejscu, a Hubert Witt z Potrzanowa na 22.