Ochrona danych osobowych w Urzędzie
50 lat na dobre i na złe! – Złote Jubileusze Małżeńskie

„Dziękuję Ci żono, Dziękuję Ci mężu, że nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe." Te słowa podziękowania wypowiedziane pod adresem współmałżonków, przez Jubilatów obchodzących 50-lecie pożycia małżeńskiego zabrzmiały 25 maja br. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Skokach. Stanowiły one część odbywającej się tu ceremonii udekorowania Złotych Jubilatów przyznanymi Im przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego Medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie".
Podpisanie umowy na budowę ulicy Włókna w Potrzanowie
Pasowanie 110 pierwszoklasistów w skockiej podstawówce
Ryzyko zahamowania gazyfikacji gminy Skoki








Unia Europejska



















