UWAGA! Nieodpłatna zbiórka odpadów!

W dniach 16-19.04.2012 roku w godz. od 9:00 do 14:30 oraz 20.04.2012 (piątek) w godz. od 9:00 do 19:00 w Skokach przy ul. Rogozińskiej (teren byłego Zakładu Komunalnego) odbędzie się nieodpłatna zbiórka: zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE), żarówek, baterii, folii, reklamówek i toreb foliowych, worków po nawozach sztucznych, paszach i sianokiszonce, plastików twardych (wiader, krzeseł, stołów ogrodowych, itp.), sznurków polipropylenowych, odpadów wielkogabarytowych (szaf, tapczanów, stołów, krzeseł, dywanów, itp.) oraz zużytych opon.
Konsultacje w sprawie inwestycji
Program „Pierwszy Ratownik” w Skokach
Podsumowanie spotkań burmistrza z mieszkańcami Skoków
Niepodległościowe uroczystości w Skokach
Serca na nakrętki – łatwo pomagać
Rusza budowa domu komunalnego w Skokach
Marcowy numer „Wiadomości Skockich”

Oddajemy w Państwa ręce marcowy numer Wiadomości Skockich, a w nim min:
- Wiadomości szkolne,
- Wiadomości kulturalne,
- Informacja z działalności Burmistrza i Rady Miejskiej Gminy Skoki,
- Informacje o przetargach,
- Zaproszenia do imprezy sportowo – kulturalne,
- I wiele innych cennych informacji.







Unia Europejska


















