Filmowa relacja z rajdu:

Blisko 200 małych i dużych, z przewagą na małych miłośników rowerów spotkało się rankiem 27 kwietnia pod Biblioteką w Skokach aby wziąć udział w 10 już Jubileuszowym Rajdzie rowerowym z okazji dnia Dziecka.

W trasę odprawił wszystkich Burmistrz Tadeusz Kłos głośnym wystrzałem z pistoletu. Rajdowicze mieli do pokonania tylko, albo aż 15 km drogami polnymi i asfaltowymi aby dotrzeć na metę do Przedszkola Artystycznego w Potrzanowie. Tu po posiłku regeneracyjnym na dzieci czekały panie, które zaanimowały gry i zabawy dla dzieci.

Rajd zakończył się konkursem z nagrodami, w którym udział wzięli zgłoszeni w terminie uczestnicy Rajdu.

Organizatorzy dziękuję rowerzystom, którzy zadbali o bezpieczeństwo uczestników Rajdu.

Rajd ten został zorganizowany ze środków Unii Europejskiej w ramach zadania pt. „Budowa zintegrowanego punktu przesiadkowego w Skokach”, w ramach którego wśród działań informacyjno – promocyjnego zaplanowano wykonanie szeregu gadżetów turystyczno- rekreacyjnych oraz wiele imprez m.in. rowerowych i kijkowych. Już dziś w ramach tych zadań zapraszamy na zawody rowerowe MTB Maraton – 25 czerwca oraz rajd rowerowy pod nazwą „Dzień bez samochodu” – 1 maja, czy coś dla miłośników spacerów – 18 czerwca:

Galeria zdjęć z Rajdu: