26 lipca zrobiło się w Skorzęcinie głośniej, weselej i jakoś tak bardziej – skocznie. Wszystko to za sprawą Małych Skoczków, które dzielnie pożegnały rodziców na 4 dni i 3 noce, by pokazać wczasowiczom i mieszkańcom miasteczka, jak powinno się wypoczywać.

Każdy dzień oznaczał dla maluchów nowe atrakcje, ale i wyzwania. I tak prócz „kina nocnego”, szaleństw na placach zabaw, nauki tańców latynoamerykańskich były codzienne, skrupulatnie punktowane „kontrole czystości” w każdym domku. Obok zajęć integrujących, śpiewów wszędzie i o każdej porze, zabaw w „Zajączki”, „Liska”, „Wujka z Ameryki”, „Papier toaletowy” i wielu innych, była poranna, wojskowa musztra. W końcu były też Kosmiczne Wybory Miss i Mistera, w których kandydaci musieli zaprezentować się w strojach wykonanych z wszystkiego, do czego mieli dostęp. Słowem – zabawa była przednia a Maluchy okazały się wzorowymi urlopowiczami. Rodzicom Małych Skoczków gratulujemy dzielnych pociech a samym dzieciom dziękujemy – opiekunowie bawili się przynajmniej tak świetnie, jak Wy.
Alicja Meller