W sobotę 15 lipca w Rejowcu odbył się „Piknik rodzinny” zorganizowany przez panią Sołtys Ewę Zygmaniak oraz Radę sołecką. W pikniku wzięli udział mieszkańcy wsi Rejowiec oraz przyjezdni goście.  

Uczestnicy zabawy nie mogli narzekać na nudę, zorganizowano dla nich różne konkurencje, w których dzieci wraz z rodzicami brały udział i za otrzymane miejsca dostały medal z dyplomem i drobnym upominkiem. Nie zabrakło słodkich akcentów, był tort, a dla dzieci lody. Piknikowi towarzyszyły różne atrakcje takie jak: przejazd bryczką, quadami, kucykiem oraz dmuchany zamek i trampolina. Ogromnie cieszyło dzieci malowanie twarzy, paznokci oraz robienie fryzur. Piknik zakończyła zabawa taneczna z udziałem zespół „Albatrosy”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom które przyczyniły się do uatrakcyjnienia tego dnia.

Sołtys oraz Rada sołecka Rejowiec.