Rozweselili się seniorzy gminy Skoki 8 listopada 2011r. W Sali na piętrze w skockiej książnicy wystąpiły dla nich Rozwesołki. Przedstawienie składało się z dwóch części. W pierwszej odsłonie szesnaścioro dzieci zaprezentowało baśń „O śpiącej Królewnie”. Po raz pierwszy nikomu podczas znanej bajki spać się nie chciało. Nowatorska aranżacja, mądre i przepełnione humorem teksty przeplatały się z piosenką tak zręcznie, że często bardzo gromkie brawa seniorów przerywały występ. Po przerwie Rozwesołki zaprezentowały swój FIRMOWY program. Wyreżyserowane piosenki do tekstów wierszy Joanny Papuzińskiej w opracowaniu Jerzego Hamerskiego i Elżbiety Drygas spotkały się z najserdeczniejszym z możliwych przyjęciem.

Rozwesołki to grupa teatralna, działająca „pod skrzydłami” Biblioteki  w Skokach. Skupia dzieci w wieku szkolnym z terenu gminy Skoki. Instruktorami grupy są: Elżbieta Drygas i Jerzy Hamerski. Próby Rozwesołków odbywają się w Rejowcu, w teatrze STODOŁA. Teatr powstał z inicjatywy i według pomysłu instruktorów na bazie bezużytecznej szopy. Ma scenę, krzesła iście teatralne, zastawki i ….przede wszystkim duszę, artystyczną duszę.

Rozwesolki

Rozwesolki_1

Rozwesolki_2

Rozwesolki_3

Rozwesolki_4

Rozwesolki_5

Rozwesolki_6