Zaproszenie na spotkanie w sprawie rewitalizacji.

536

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE SPOTKANIE W SPRAWIE PROGRAMU REWITALIZACJI DLA MIASTA I GMINY SKOKI

24 lipca 2017 r. o godz. 18.00, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Skokach, odbędzie się kolejne spotkanie poświęcone, przygotowywanemu dla naszego miasta i gminy, Programowi Rewitalizacji (PR). Tym razem prosimy Państwa o zgłaszanie propozycji projektów/przedsięwzięć, jakie wg Was powinny być uwzględnione w PR i w przyszłości zrealizowane na wyznaczonym obszarze rewitalizacji. Zadania należy zgłaszać za pomocą fiszki projektowej, która dostępna jest na stronie internetowej UMiG Skoki (kliknij tutaj aby pobrać) oraz w urzędzie.

Wypełnioną fiszkę należy przekazać do 28.07.2017 r. w jednej z następujących form:

– drogą pocztową na adres: Urząd Miasta i Gminy w Skokach, ul. Ciastowicza 11, 62-085 Skoki;

– drogą elektroniczną na adres e-mail: w.szymala@grupabst.pl;

– osobiście do sekretariatu  Urzędu Miasta i Gminy w Skokach, w dniach i w godzinach pracy urzędu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu oraz do zgłaszania propozycji zadań.