Majówka na Cysterskim Szlaku Rowerowym CSR

Z myślą o tych którzy zostali na wakacje w domu, Burmistrz Tadeusz Kłos zorganizował 13 lipca kolejny rajd rowerowy w tym roku. Tradycyjnie i niezmiennie grupa ok. 60 rowerzystów wyruszyła o godz. 10 ze skockiego rynku, wypuszczona wystrzałem pistoletu oddanego przez pana Burmistrza.
Zakończenie skockiej ligi halowej
Wasze pomysły wzbogacą biblioteczne zbiory
Z kart historii – Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” na wycieczce
Projekt „Gmina na Ptak” zrealizowany








Unia Europejska



















