Wypadek na ulicy antoniewskiej.
Masz pomysł co zrobić z bydynkami dworców PKP w Gminie Skoki zgłoś go nam!

W związku z przejęciem przez Gminę Skoki dworców kolejowych w Skokach, Sławie Wlkp. oraz Roszkowie, w ramach unijnego dofinansowania, planowana jest modernizacja wyżej wymienionych budynków. Opracowania powstaną do końca czerwca 2015
Seniorzy w Skokach mają nowe władze
Nowe przejście dla pieszych przy szkole w Skokach
Święto koni i myśliwych w Grzybowicach – Hubertus gminy Skoki 2019
Bądź widoczny – Świeć przykładem








Unia Europejska



















