Konkurs „Piękna i Zielona Gmina 2016” rozstrzygnięty
Zjazd sprawozdawczo-wyborczy oddziału powiatowego OSP

W sobotę 15 października 2011 r. sala skockiej OSP gościła uczestników Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego Oddziału Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Wągrowcu. Delegatom wybranym na zjazdach gminnych OSP towarzyszyli: członkowie ustępujących władz oraz goście w osobach: kapelana braci strażackiej księdza kanonika Andrzeja Rygielskiego, Zastępcy Prezesa Zarządu Głównego – Prezesa Zarządu Wojewódzkiego OSP Stefana Mikołajczaka, Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu Zbigniewa Dziwulskiego, przedstawicieli władz samorządowych województwa, powiatu i gminy:
Skoczanie biegają na potęgę – tym razem podbili Poznań
Sportowe zmagania w Gimnazjum w Skokach
Odbiór odpadów komunalnych w 2020
Mieszkańcy gminy Skoki postawili na Trzaskowskiego
Spotkanie opłatkowe w Budziszewicach

Jak co roku w prawie wszystkich sołectwach organizowane były przez Sołtysów wraz z Radą Sołecką spotkania wigilijne mieszkańców wsi. Podobnie było także we wsi Budziszewice 28 grudnia 2007 roku, gdzie w świetlicy wiejskiej zebrali się mieszkańcy wsi na czele z sołtysem panem Stanisławem Derpińskim, oraz zaproszonymi gośćmi.








Unia Europejska



















