5 czerwca to Światowy Dzień Środowiska
Olimpiada wiedzy turystyczno-krajoznawczej
Oświata tematem spotkania Burmistrza z mieszkańcami
Skocki targ wraca na swoje miejsce

Urząd Miasta i Gminy w Skokach informuje, że z dniem 11 stycznia 2014 targowisko zostanie przeniesione na plac targowo – parkingowyprzy ul. Kościelnej w Skokach
Wspólnie świętujmy Niepodległość

W czerwcu tego roku, podczas nadzoru archeologicznego związanego z modernizacją jednego z gospodarstw rolnych w Kakulinie, gm. Skoki, archeolodzy z Muzeum Regionalnego w Wągrowcu odsłonili fragment świetnie zachowanej starożytnej pracowni hutniczej związanej z ludnością tzw. kultury wielbarskiej* i datowanej wstępnie na II w. n.e.
Skoczanie uczcili Dzień Niepodległości

11 listopada 2013r. świętowaliśmy 95 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Stąd też liczne sztandary w barwach narodowych na ulicach miasta i na nieruchomościach mieszkańców, którym szczególnie bliska jest ta rocznica.
W br. Święto Odzyskania Niepodległości obchodziliśmy szczególnie uroczycie Centralne Gminne Uroczystości Jubileuszowe rozpoczęły się o godz. 15.45 w Szkole Podstawowej w Skokach. W uroczystościach tych udział wziął też Burmistrz Miasta i Gminy Tadeusz Kłos, radni i przedstawiciele organizacji i stowarzyszeń oraz zakładów pracy działających na terenie Gminy oraz liczni mieszkańcy.
Skoki na początek zmagań w Duo Cykl Wielkopolska








Unia Europejska



















