Kurs na Młodszego Ratownika WOPR zaliczony
Nowa jednostka OSTIR już działa
Kampania ZTU 2012 w Gminie Skoki ruszyła

Jak co roku inauguracja kampanii profilaktycznej ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ rozpoczęła się w naszej Gminie naradą roboczą, która odbyła się w dniu 12.04.2012 r. sali konferencyjnej Biblioteki Publicznej w Skokach i którą poprowadziła koordynator ds. uzależnień pani Małgorzata Szpendowska – Wylegalska.
Sierpniowy numer „Wiadomości Skockich”
Konkurs Burmistrza nagrodzony przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego.
Śniegiem sypnęło, piaskarki wyjechały
Nabór uczestników do bezpłatnej rehabilitacji w ramach PFRON.








Unia Europejska



















