11 września  rozegrano w Potrzanowie ostatnie mecze w ramach Gminnej Ligi Piłki Nożnej. Największe emocje wzbudzało spotkanie Sławy Wielkopolskiej i Potrzanowa- była to walka o zwycięstwo- mecz zakończył się sukcesem Sławy, tym samym drużyna ta została zwycięzcą Turnieju.

Łącznie podczas trwania ligi zespoły spotykały się siedem razy na boiskach w Potrzanowie, Łosińcu oraz Rościnnie. Każdej niedzieli rozgrywano trzy mecze, a jedna drużyna pauzowała.

Z roku na rok można zaobserwować coraz lepszą technikę gry oraz przemyślane działania w poszczególnych drużynach. Mamy nadzieję, że niedzielne rozgrywki to nie tylko rywalizacja między zespołami, ale też możliwość spotkania i integracji mieszkańców Gminy Skoki.

Tabela punktów po rozegraniu ostatnich spotkań wygląda następująco:

Miejsce/Drużyna

Punkty

1.      Sława Wielkopolska

2.      Potrzanowo

3.      Szczodrochowo

4.      Łosiniec

5.      Niedźwiedziny

6.      Rościnno

7.      Grzybowo

14

13

12

11

6

3

0

Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos wręczył na ręce kapitanów drużyn Puchary oraz bony do wykorzystania na zakup sprzętu sportowego w ramach nagrody za walkę, wytrwałość i zaangażowanie drużyn, życząc jednocześnie, aby nie tracili zapału do treningów i spotkań na boisku.