Mowa tu o dwóch imprezach, gdzie wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Antoniewa reprezentowali powiat wągrowiecki, w tym gminę Skoki w dwóch imprezach rekreacyjno sportowych:

Powiatowa Spartakiada LZS w Kobylcu – 28 maja.

Reprezentacja z MOW zdobyła 12 złotych medali, 14 srebrnych i 8 brązowych, plasując się tym samym na pierwszym miejscu w całym turnieju. Drugie miejsce zajęła Gmina Wągrowiec, III miejsce Gmina Gołańcz.

Zwodnicy startowali w konkurencjach: rzucie do kosza, rzucie lotką, strzale na bramkę, wędkowaniu na sucho, rzutach przedmiotami do celu, rzucie beretem, rzucie piłką lekarską, podnoszeniu odważnika i torze przeszkód. Dziękujemy Dyrektorowi Andrzejowi Bochyńskiemu oraz wychowawcom: Grażynie Lubawej i Katarzynie Kopczyńskiej, za przygotowanie młodzieży do zawodów.

Koszty przejazdu młodzieży pokryło Starostwo Powiatowe w Wągrowcu.

Wojewódzki Rajd Reymontowski – 7 maja Kołaczkowo

Młodzież brała udział w zmaganiach: na torze przeszkód, w rzucie lotką, konkursie wiedzy o Władysławie Reymoncie, konkursie plastycznym, w przenoszeniu fasolki słomką oraz w rzucie kośćmi.

W klasyfikacji szkół MOW Antoniewo zajęło III miejsce, w klasyfikacji powiatów II miejsce za powiatem wrzesińskim. Dziękujemy wychowawcom za przygotowanie drużyny i godne reprezentowanie naszej gminy.

Koszty przejazdu pokryło Starostwo Powiatowe w Wągrowcu.