12 marca 2023 w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu odbył się Turniej Warcabowy „Wiosna 2023”, w którym startowało 16 Naszych mieszkańców.

W kategorii juniorzy (11-18 lat) zwyciężył Klaudiusz Balcer, wicemistrzem powiatu został Mikołaj Załęski, czwarte miejsce zajął Stanisław Przybysz, piąte Dawid Laube, szóste Gracjan Charubin, dziewiąte miejsce Kamila Laube.

W kategorii juniorzy do lat dziesięciu zwyciężył Smilyan Kononienko, piąte miejsce zajął Gabriel Kantorski.

W kategorii kobiet wicemistrzynią powiatu została Katarzyna Laube, trzecie miejsce zajęła Magdalena Załęska, czwarte Anastazja Balcer, szóste Amelia Załęska, siódme Adela Balcer.

W kategorii seniorów piąty był Wiktor Kuźmienko, siódmy był Damian Borkowski, ósmy był Mirosław Piechocki.

Ogółem w turnieju startowało 34 zawodników.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do zawodów.

Zdjęcia ze strony FB Starostwa Powiatowego w Wągrowcu przedstawiają graczy podczas rozgrywek oraz podczas pamiątkowego wspólnego zdjęcia: