Gmina Skoki organizuje w tym roku dwa biegi, 1 października „1 Bieg Podkowy” ulicami miasta Skok i 22 października „2 Półmaraton Wągrowiec – Skoki”. Imprezy tego typu angażują sporą liczbę osób przy organizacji. Dlatego też zwracamy się z pytaniem, czy nie chcesz pomóc? Nie ważne ile masz lat, i gdzie mieszkasz.

Potrzebne są nam głownie osoby do obsługi bufetów dla zawodników (miejsc gdzie mogą się czegoś napić, ewentualnie coś zjeść). Szczególnie dużo osób potrzeba do obsługi Półmaratonu, gdzie bufetrów będzie co najmniej 4 na trasie liczącej ponad 21 km.

Jeśli chcesz nam pomóc zgłoś udział pod numerem telefonu 691 726 319 w terminach do 1 września – pomoc przy Biegu Podkowy i do 2 października – pomoc przy Półmaratonie.

Ze swej strony możemy Ci zapewnić niesamowite przeżycia towarzyszące sportowej rywalizacji, okolicznościowy medal pamiątkowy oraz Certyfikat Wolontariusza – Przyjaciela Sportu w Skokach.

Serdecznie zapraszamy

Zdjęcia bufetów z poprzednich imprez: