23 lipca na trzy dnia przed Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie na zaproszenie sołtysa Mariana Gruszki i Rady Sołeckiej, zarządu straży pożarnej oraz radnej Anety Matuszak zgromadziła się młodzież z Kakulina przy ognisku w naszym sołectwie.

Jako punkt pierwszy było serdeczne i gorące powitanie młodzieży przez Sołtysa. Następnie przy palącym się ogniu Damian Gronowicz dał wspaniały koncert muzyki rokowej na gitarze, który zakończył się gromkimi oklaskami i brawami. Nad dalszą częścią imprezy oprawę muzyczną przejęła Emilia Zawadzka, która serwowała kawałki muzyki disco polo.

Kiedy w ognisku zrobił się piękny żar przystąpiliśmy do pieczenia kiełbasek.

Tego wieczoru nasza młodzież była wyjątkowa, za co Sołtys im bardzo dziękował. Czas szybko przeminął, kiedy płomyk w ognisku zaczął przygasać wszyscy sobie wzajemnie podziękowaliśmy i rozeszliśmy się do domów.

Rada Sołecka