Od wielu lat Gmina Skoki wydaje ścienny kalendarz plakatowy z różnorakimi motywami nawiązującymi z naszą gminą.

Drugi rok z rzędu inspirację do grafiki kalendarza były zdjęcia naszych mieszkańców i sympatyków zrobione na terenie naszej gminy i umieszczone na publicznej grupie Facebooka SKOCKIE KADRY https://www.facebook.com/groups/222487429792530. Grupa ta została utworzona przez mieszkankę Skoków Alę Milibrand. Jeśli jesteś użytkownikiem FB to koniecznie zajrzyj na tą stronę i ją obserwuj. Ma już blisko 2 tysiące obserwujących i setki amatorskich, pięknych kadrów z naszej gminy.

Tegoroczny kolaż na kalendarzu powstał ze zdjęć wybranych przez panią Alę. Autorzy zdjęć edycji kalendarza 2024: Karol Kaczor, Sławomir Heinrychowski, Ala Milibrand, Hania Krot, Monia Monika, Agata KtośTy, Alina Majewska, Ewa Dojczman, Dawid Mendlewski, Adam Ochendzan, Bożena Kamińska, Arkadiusz Olejniczak, Zbyszek Majewski, Lidia Tulin, Tomasz Drummer Kreczko, Karolina Stefaniak, Katarzyna Dziel, Marzena Rozmiarek, Łukasz Łasecki, Oliwia Wojciech Foryccy, Anna Nowacka, Marek Wojewoda, Adam Mroziński, Ewa Woźniak.

Jeśli podoba Ci się nasz kalendarz, to zapraszamy do Urzędu Miasta i Gminy w Skokach. Kalendarz dostępny jest w biurach podawczych A i B do wyczerpania nakładu.