Kalendarz ścienny na 2023 wydany przez Miasto i Gmina Skoki ozdobiły amatorskie zdjęcia zrobione na terenie naszej gminy i umieszczone na stronie Facebooka SKOCKIE KADRY przez jego uczestników. Kolaż zdjęć wybrała założycielka strony, skoczanka Ala Milibrand.

Autorzy zdjęć (kolejność alfabetyczna użytkowników Facebooka): Aleksy Błażyński, Grażyna Brendel, Patrycja Czarna, Bartosz Dycfeld, Małgorzata Florysiak, Sławomir Heinrychowski, Paulina Idziak, Kinga Kubiatowicz, Julia z Aniołowa, Hanna Wojtek Krot, Zbigniew Majewski, Barbara Mazurek, Artur Mazurek, Damian Mendlewski, Alicja Milibrand, Dorota Rabska, Marzena Rozmiarek, Adam Stawujak, Karolina Stefaniak.

Kalendarz dostępny jest bezpłatnie do wyczerpania się zasobów w Urzędzie Miasta i Gminy w Skokach w punktach podawczych segmentu A i B.