Na skockim stadionie w słoneczne niedzielne popołudnie 22 kwietnia odbył się kolejny Festyn Rodzinny z Wełną Skoki. 

O godzinie14 całą zabawę rozpoczął Turniej Rodzin, który poprowadziła pani Alicja Kramer. Udział wzięło kilkadziesiąt rodzin składających się z dwójki dorosłych i jednego dziecka. Celem turnieju była integracja rodziców i dzieci, wspólne spędzanie czasu w duchu sportowym.

Kolejną atrakcją przygotowaną przez organizatorów był pokaz freestylu piłkarskiego i wspólna zabawa z dziećmi w wykonaniu mistrza Polski Dawida Krzyżowskiego.

Na zakończenie odbył się mecz piłkarski pomiędzy rodzicami dzieci zrzeszonych w Klubie KS Wełna a trenerami pracującymi w grupach młodzieżowych. Po wspaniałej walce i wyśmienitej zabawie padł wynik remisowy 6:6. Podczas festynu dzieci mogły korzystać bezpłatnie z dmuchańców, malowania twarzy, z kreatywnej zabawy z animatorami. Strefę gastronomiczną prowadzili niezawodni rodzicie młodych piłkarzy. Frekwencja dopisała, pogoda wpisała się w charakter festynu – jednym słowem było Świetnie! 

Nad całym przedsięwzięciem czuwali Prezes KS Wełna Wiesław Szczepaniak, Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Skokach Wiesław Berendt.

Do zobaczenia za rok!
Wiesław Szczepaniak

Galeria zdjęć z festynu autorstwa Ewy Hermann