Piosenka pt. „Nikt tak ładnie czasu nie kradnie” (słowa: Marcin Przewoźniak, muzyka: Mariusz Matuszewski)jest pieśnią programową skockiej książnicy. Utwór nagrały w poznańskim studio nagrań MM ROZWESOŁKI z Rejowca.

W nagraniu singla wzięły udział: Gabriela Michalczyk, Martyna Kujawa, Patrycja Gronowicz, Agnieszka Ucińska i Weronika Grynia. Nad całością czuwali specjalistka od muzycznych zadań specjalnych Magdalena Trzeciak z Poznania i instruktorzy Rozwesołkowej grupy teatralnej Jerzy Hamerski, Elżbieta Drygas, Renata Garczarek. Młode artystki szczęśliwe do łez(dosłownie) śpiewająco zachęcają do czytania. A piosenka wpada w ucho. Do posłuchania na stronie www. Biblioteki (strona w budowie) oraz w Bibliotece przed każdym ważnym wydarzeniem. Dziewczętom gratulujemy, instruktorom dziękujemy. 

DSC08751 DSC08753 DSC08754

DSC08756 DSC08759 DSC08762