Robert Chelwing łowiąc 10,480 kg ryb został zwycięzcą rozegranych 24 maja 2015 r. na jeziorze Rościńskim Spławikowych Zawodów Wędkarskich o Tytuł Mistrza Koła PZW nr 120 w Skokach. Drugie miejsce wywalczył legitymujący się 9,675 kg złowionych ryb Marek Kubicki, a trzecie miejsce z 8,120 kg ryb Romuald Dudek. Kolejne miejsca w Kategorii seniorów zajęli: Andrzej Szymkowiak – 7,920 kg, Mariusz Kielma – 5,670 kg, Hubert Radziński – 5,190kg, Roman Tadeusz – 5,030 kg, Piotr Konrad – 4,960 kg, Jacek Dudek 4,755 kg, Leszek Stoiński 4,675 kg, Marian Konrad – 4,415 kg, Dariusz Bałażyk – 3,635 kg, Piotr Babrakowski – 3,500 kg, Karol Neumann – 2,860 kg i Tomasz Makowski – 2,845kg złowionych ryb.

W Kategorii juniorów udział wzięło 3 młodych wędkarzy, wśród których tryumfował Adrian Dudek, do siatki którego trafiło 5,955 kg ryb. Drugie miejsce z 2,570 kg ryb zajął Jakub Jaroszek, a trzecie z 2,210 kg ryb Mikołaj Wojtaś.

Równocześnie zdobywcy 3 pierwszych miejsc w Kategorii Seniorów i Juniorów z rąk Wiceprzewodniczącego Koła Jerzego Ślósarczyka otrzymali piękne Puchary Pamiątkowe.

Nad przebiegiem zawodów czuwała Komisja sędziowska w składzie: Jerzy Ślósarczyk ,Andrzej Janiszewski, Andrzej Szymczak i Wojciech Kłosowski, która też dokonała ważenia złowionych przez zawodników ryb i dopilnowała by po zważeniu ryby zgodnie z Regulaminem Sportowego Połowu trafiły ponownie do wody. Wymieniona Komisja dokonała też ustalenia punktacji zawodników i ogłosiła końcowe wyniki zawodów.

Na zakończenie spotkanie nad jeziorem Rościńskim w dniu 24 maja, zawodnicy i organizatorzy raczyli się ciepłą kiełbaską z wody.