III Noc Astronomii w Gimnazjum

W maju bieżącego roku w Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Skokach odbyła się III Noc Astronomii. Uczestniczyło w niej 24 uczniów. Głównym celem było poszerzenie wiedzy o kosmosie i obserwacje.
GMINNE ŚWIĘTO PLONÓW- DOŻYNKI 2007

25 sierpnia br. w Bliżycach rolnicy z Gminy Skoki świętowali doroczne Święto Plonów- Dożynki 2007. Towarzyszyli im gospodarz Gminy - Burmistrz Tadeusz Kłos i Przewodniczący Rady Zbigniew Kujawa oraz radni Rady Miejskiej i licznie przybyli mieszkańcy i działkowicze. (poznaniacy, dla których uroczystości dożynkowe były nie tylko niecodziennym wydarzeniem, ale także dla wielu wspomnieniem z czasów dzieciństwa i młodości)
Wyjazd, który przeszedł oczekiwania, czyli „Emeryci” w Iwoniczu Zdroju

Do Milówki choć ze Skoków daleko, to od minionej niedzieli zdecydowanie bliżej. Byliśmy tam wszyscy uczestniczący w wyjątkowym koncercie 24 października 2010 roku. Do listy niesamowitych wydarzeń kulturalnych w Skokach, dopisujemy jeszcze jeden (i to jaki!) punkt - koncert Golec uOrkiestra.
Lokalny Plan Deinstytucjonalizacji Usług Społecznych
Z kart historii – Dożynki 1988 oraz inne figle i zabawy
Ryzyko zahamowania gazyfikacji gminy Skoki
Projekt „Przyjazna szkoła” realizowany w Skokach








Unia Europejska



















