„Jak długo w sercach naszych…”

Spotkanie słowno-muzyczne poświęcone tradycji powstańczej zostało zorganizowane przez Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego Koło Skoki 16 listopada 2012 r. w murach rozbudowanej siedziby Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Skokach. W tym też miejscu znajduje się obecnie historyczny sztandar skockich powstańców. Został zawieszony w specjalnie przygotowanej gablocie, eksponowanej na frontowej ścianie siedziby w sąsiedztwie sztandaru bractwa strzeleckiego. Umieszczono w niej również tabliczkę zawierającą najważniejsze znane informacje o tym zabytku. W najbliższym czasie na jednej ze ścian pojawią się też pamiątkowe zdjęcia i dokumenty powstańcze. Honorowe miejsce w tej ekspozycji znajdzie niewątpliwie dar Bożeny i Michała Kołpowskich – medalion z krzyżem powstańczym.
Sesja inauguracyjna VIII kadencji
MTB Maraton Skoki – słońce i deszcz
KRUS zachęca do udziału w konkursie
Szachowo – warcabowe zmagania dla WOŚP
Ważne informacje podczas spotkania z sołtysami








Unia Europejska



















