Wielkanocny Jarmark i Gra Terenowa w Skokach
Zaproszenie na Piknik Charytatywny „Skocz na Piknik do Ula”
Oświetlenie przejść dla pieszych w Rejowcu
Skierowania do otrzymania pomocy żywnościowej
Kolejna edycja projektu „Lepsze Jutro” za nami.

W październiku 2011r. zakończyła się czwarta edycja projektu „Lepsze Jutro” realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Skokach, a współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

W programie:
- Większe, ładniejsze, nowocześniejsze – takie od nowego roku szkolnego będzie przedszkole samorządowe w Skokach.
- Nowa droga do Budziszewic
- Stoi już budynek stanowiący zaplecze boiska Orlik w Skokach.
- Biblioteka z czytelnią, pracownia komputerowa i sale lekcyjne będą się mieścić w nowej części gimnazjum w Skokach.
- Ruszyła przebudowa świetlicy wiejskiej w Kuszewie.
- Urząd miasta i gminy Skoki zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne.
- Rodzinne śpiewanie to nowa propozycja skockiej biblioteki.
W Zdrowym Ciele Zdrowy duch – edycja 11.








Unia Europejska



















