30 sierpnia podpisane zostały kolejne dwie umowy o dofinansowanie w ramach realizowanego w gminie Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie”.

W sumie od początku naboru wniosków podpisano 8 umów.

Mamy już też pierwsze efekty „Ciepłego Mieszkania”, ponieważ na terenie naszej gminy zmniejszyła się liczba „kopciuchów”. Do urzędu wpłynęły 4 wnioski o płatność, co oznacza, że mieszkańcy dokonali już wymiany swojego starego pieca na nowy, ekologiczny.

Nabór wniosków nadal trwa.

Zainteresowane osoby zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.gmina-skoki.pl. Pod logiem programu „Ciepłe Mieszkanie” można znaleźć wszystkie informacje o naborze i o zasadach dofinansowania, a w razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z pracownikiem urzędu, pod numerem telefonu 61 89 25 808.