Burmistrz Miasta i Gminy Skoki przekazał na ręce Prezesa Zarządu Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Oddziału Powiatowego w Wągrowcu- Roberta Skrzelewskiego sprzęt szkoleniowy oraz ratowniczy.

Poza prowadzeniem działań ratowniczych wągrowiecki oddział zajmuje się m.in. organizacją licznych kursów i szkoleń, a także promuje działania profilaktyczne i proekologiczne.

Dzięki działalności WOPR rośnie świadomość jak ważne jest zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z akwenów wodnych.

Mamy nadzieję, że otrzymany od Gminy Skoki sprzęt ułatwi i pomoże w przekazywaniu najważniejszej wiedzy, jak udzielać pomocy i jak ratować życie. Zachęcamy do zapoznania się z działaniami podejmowanymi przez wągrowiecki oddział.