Szanowni Członkowie i Sympatycy Koła Skoki Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919.

Zarząd Koła Skoki Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 uprzejmie informuje, że 28 stycznia nastąpiła zmiana na stanowisku prezesa Koła.

Z pełnienia tej funkcji z przyczyn osobistych ustąpił dotychczasowy prezes Krzysztof Jachna, zarząd zaś – jednogłośnie – postanowił, by obowiązki prezesa pełnił p. Adam Mroziński, od lat aktywny członek naszego Towarzystwa, naszego Koła oraz członek zarządu.

Na wniosek prezesa Koła Adama Mrozińskiego drugim wiceprezesem został wybrany Krzysztof Jachna. W ten sposób korpus prezesów Koła Skoki TPPW 1918/1919 pozostał taki sam i składa się z: prezesa Adama Mrozińskiego oraz wiceprezesów: Iwony Migasiewicz i Krzysztofa Jachny.

Gwarantuje do dalszą spokojną działalność na rzecz upamiętniania powstańczego czynu skoczan w powstaniu wielkopolskim, o czym wszystkich Państwa zapewniają: Adam Mroziński, Iwona Migasiewicz i Krzysztof Jachna