logo Stowarzyszenia edukacyjnego TĘCZA przedstawia rysunek dwojga dzieci na tle tęczy

W poniedziałek, 26 lipca na trasę wyruszyła 1 grupa aktywnych cyklistów z gminy Skoki w ramach projektu realizowanego obecnie przez Stowarzyszenie Edukacyjne TĘCZA „W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch” edycja 8.

Grupa 15 osób w strojach rowerowych pozuje do zdjęcia z rowerem na tle kościoła w Skokach na targowisku

Tak naprawdę powinna być to 2 już impreza rowerowa w tym roku dla naszych 50+. Jednak 2 tygodnie temu, 13 lipca, pogoda przyniosła ogromne opady deszczu, zbyt obfite i niebezpieczne aby wyjechać w tym czasie rowerem na trasę (nowy termin został ustalony na 16 sierpnia).

W 2 terminie już jednaki nic nie stało na przeszkodzie, aby wyruszyć w trasę, która w ostatecznym rozrachunku miała ok 20km. Z małymi technicznymi problemami objechaliśmy okolice Potrzanowa, Budziszewic i Budziszewka.

plakat informacyjne o rajdach, treść opisana w artykule

Następne 3 wycieczki w kolejne poniedziałki sierpnia, to jest: 9, 16 i 23 sierpnia. Spotykamy się o godzinie 17 na targowisku w Skokach. Trasy spokojne, ok 20 km.

Poniżej galeria zdjęć z trasy rajdu, autor Karolina Stefaniak